Студенты

Одни из лучших (далеко не все) студенты техникума. Они успешны как в учёбе, так и в общественной жизни техникума. Пишут коротко о себе сами.
Кануннікова Софія
Я студентка фармацевтичного відділення технікуму. За шкільні роки полюбляла хімію, дізнаватися постійно щось нове. Саме цьому поступила у СХМТ. Чудові викладачі допомагають, що сприяє ще більшому прагненні у навчанні. У технікумі я приймаю активну участь у різних заходах, займаю посаду старости групи. У вільний час займаюся спортом, полюбляю читати книжки.
Егор Трашутин
Я навчаюсь на 2-му курсі, спеціальність виробництво неорганічних речовин. З дитинства почав цікавитися хімією. виступав у шкільних олімпіадах з хімії. 
У технікумі приймаю активну участь у підготовці культурних заходів, а також участь у фестивалях у місті Слов'янськ. Полюбляю баскетбол, слухати музику або читати. Отже, можу з гордістю сказати, що Слов`янський хіміко-механічний технікум для мене щось більше ніж просто навчальний заклад, це частинка мене самого.
Алина Казбан
Приняла участие в олимпиаде по химии, которая проводилась между студентами техникумов. Со школьного курса я интересовалась этим предметом, поэтому и поступила в химико-механический техникум. В техникуме химию ведет Шульга О.К, которая и подготовила меня к олимпиаде. Если будет такая возможность попробовать свои силы снова, то я с радостью соглашусь на участие. 


Аліна Рева

Приймаю активну участь у різних заходах і спортивних змаганнях технікуму. З дитинства займаюся різними видами спорту, в школі брала участь в олімпіадах. До вступу у технікум, танцювала у зразковому ансамблі "Забава". Займаюсь вокалом.
Попович Сергій 
вирізняється серед інших своєю доброзичливістю і врівноваженістю. Цей студент добре знається на техніці, захоплюється спортом та сучасною музикою. Уміло організовує дозвілля студентів рідної групи механіків!Цуканов Сергій 
- особистість всебічно розвинена: володіє музичним талантом, гарно грає в шахи, володіє знаннями з усіх предметів. Він завжди готовий прийти на допомогу своїм одногрупникам.

Регіна Кащенко
Навчаюсь за спеціальністю прикладна екологія, бо з дитинства завжди цікавилась екологією, змінами в природі та її різноманітністю. Залюбки беру участь у різних заходах, активно підтримую своїх друзів на змаганнях. Полюбляю танці та підтримую здоровий спосіб життя. Вважаю, що мені дуже пощастило вступити до нашого технікуму, бо саме тут є справжні друзі і талановиті наставники.


Дмитрий Белоусов
Пришел учиться в химтехникум из-за того, что люблю одну из самых таинственных наук - химию. Еще со школьной поры я увлекался таким родом хулиганства и развлечения как пиротехника, и желание узнать о ней намного больше и привило мне любовь к химии.
Сейчас я с большим удовольствием вкушаю студенческую жизнь и еще немножечко учусь :) Благодаря хорошим педагогам, я имею успехи в таких точных науках: химия, математика, физика и др. Принимал участие в олимпиаде по математике, и еще обязательно буду испытывать свои навыки в других конкурсах и олимпиадах.


Даніїл Блінов
Я дуже люблю навчання та спорт. Навчаючись у технікумі, займаюсь легкою атлетикою, був чемпіоном Донецької області. Їздив на олімпіаду з фізики, виступив не погано. Взагалі цікавлюсь усіма предметами та ще люблю художню літературу.Карина Шелест
Я студентка группы Ф-16-29, меня зовут Карина.
Занимаюсь танцами, люблю выступать на сцене, активно принимаю участие в творческой жизни своего любимого СХМТ.
Ещё с детства меня привлекала работа фармацевта. Так что над выбором учебного заведения я долго не задумывалась, и не чуточку не жалею, что поступила именно сюда.
Хоть я только заканчиваю первый курс, но уже хочу опробовать себя в роли фармацевта.

Ольга Гринік
Я навчаюсь за спеціальністю «Фармація». Обираючи цей факультет я сподівалась на поглиблення своїх знань у сфері фармації. Мої сподівання здійснилися, тепер я тут не тільки отримую знання, а й маю гарних друзів і можу навчатися у досвідчених вчителів. Крім вчителів у технікумі ввічливий персонал. Сподіваюсь, що на протязі трьох курсів я отримаю всі знання, які потрібні мені в моїй майбутній професії.


Мария Зотова
Никогда не думала что стану экологом, а сейчас учусь в химтехникуме на эколога в Е-16-19. Моя жизнь, в основном, связана со спортом и творчеством, занимала призовые месте по баскетболу и волейболу. Мне нравится учиться в этом техникуме. Считаю что профессия эколог очень важна в наше время, ведь всё совершенствует природа.Анжеліка Фількіна
Я навчаюся у технікумі за спеціальністю  технолог хімічної промисловості. З дитинства дуже полюбляла хімію, вирішила підти навчатися професії, яка має безпосереднє відношення до мого улюбленного предмету. Мені дуже подобається навчатися у технікумі, в якому дуже багато чудових викладачів, до яких я звертаюсь коли я щось не можу зрозуміти.
 Клецков Евгений
 Коцюба Александр
 Петренко Надежда
 Кучеренко Владислава
 Бондаренко Елизавета
 Подлесная Дарья
Нескоромный Роман
 Борисова Мария
 Калмыков Максим
 Филицкий Максим
Кислица Юлия