Студенты

Одни из лучших (далеко не все) студенты техникума. Они успешны как в учёбе, так и в общественной жизни техникума. Пишут коротко о себе сами.
Кануннікова Софія
Я студентка фармацевтичного відділення технікуму. За шкільні роки полюбляла хімію, дізнаватися постійно щось нове. Саме цьому поступила у СХМТ. Чудові викладачі допомагають, що сприяє ще більшому прагненні у навчанні. У технікумі я приймаю активну участь у різних заходах, займаю посаду старости групи. У вільний час займаюся спортом, полюбляю читати книжки.
Егор Трашутин
Я навчаюсь на 2-му курсі, спеціальність виробництво неорганічних речовин. З дитинства почав цікавитися хімією. виступав у шкільних олімпіадах з хімії. 
У технікумі приймаю активну участь у підготовці культурних заходів, а також участь у фестивалях у місті Слов'янськ. Полюбляю баскетбол, слухати музику або читати. Отже, можу з гордістю сказати, що Слов`янський хіміко-механічний технікум для мене щось більше ніж просто навчальний заклад, це частинка мене самого.
Алина Казбан
Приняла участие в олимпиаде по химии, которая проводилась между студентами техникумов. Со школьного курса я интересовалась этим предметом, поэтому и поступила в химико-механический техникум. В техникуме химию ведет Шульга О.К, которая и подготовила меня к олимпиаде. Если будет такая возможность попробовать свои силы снова, то я с радостью соглашусь на участие. 


Арина Щербак
Мене цікавила хімія ще зі шкільних років, тому я поступила на навчання до Слов'янського хіміко-механічного технікуму. Навчаючись у технікумі, я дізналась не тільки про стан навколишнього середовища, а й шляхи його поліпшення. Також я представник громадської організації "Еко Слов'янськ", ми з різними темами виступали в школах міста та району. У технікумі приймаю участь у різних конкурсах, таких як "Екологічні проблеми регіону", де зайняла 2 місце з презентацією на тему"Вплив АТО на навколишнє середовище", конкурсах по Сіверському Дінцю та ін.


Анастасія Каніщева
Я вступила до технікуму тому що мене хвилював екологічні проблеми довкілля. Одразу ж зацікавилася різними конкурсами та прийняла участь у таких як: "Екологічні проблемі регіону" зайняла 1 місце у конкурсі малюнків, також у конкурсі екологічних проектів за темою "Екологічні проблеми регіону" зайняла 2 місце. Найцікавішими предметами для мене є ті , на яких ми проводимо досліди, а саме - Спектральний аналіз та Фізико-хімічні методи аналізу.

Олександра Лисак
Я вчуся у технікумі за спеціальністю "фармація". В школі у мене завжди було добре з хімією, а також у моїй родині багато провізорів і мене завжди приваблювала ця професія. В технікумі у мене добре склалося не тільки з хімією, але і з іншими предметами, тому що у нас чудові викладачі. Наприклад, в цьому році я брала участь в обласній олімпіаді з української мови ім. Яцика, де посіла друге місце. Це не тільки моя заслуга, але й нашого викладача Чкалова В.В., який підготував мене до олімпіади.
Так само, крім навчання, я ще захоплююся спортом. У нашому технікумі є секція з баскетболу, де тренується багато хлопців та дівчат, і команди нашого технікуму нещодавно брали участь у змаганнях, на яких наша команда дівчат посіла перше місце серед технікумів. Загалом, у СХМТ відмінні умови для саморозвитку, головне тільки докладати деякі зусилля і вірити в себе!

Павло Шаповалов
Я навчаюсь на механічному відділенні. Ще у школи дуже полюбляв фізику, брав участь у міських олімпіадах, тому обрав спеціальність пов'язану з нею.У технікумі мене приваблює його давня історія та самобутні традиції. Одна з них - проводити кожен рік конкурс "Кращий механік", до якого ми ретельно готуємось та отримуємо багато нових вражень. Також я беру участь у спортивних змаганнях, концертах та святкових заходах технікуму. У вільний час полюбляю читати вірші та грати на гітарі. Я можу впевнено сказати, що за ці короткі роки технікум став для мене другою сім'єю.

Аліна Рева

Приймаю активну участь у різних заходах і спортивних змаганнях технікуму. З дитинства займаюся різними видами спорту, в школі брала участь в олімпіадах. До вступу у технікум, танцювала у зразковому ансамблі "Забава". Займаюсь вокалом.Зюкін Владислав 
продовжує родинну династію – його тато і мама теж закінчували СХМТ! Владислав – дуже відповідальна людина, на нього впевнено покладаються, як друзі по групі так і куратор. Він є активним учасником громадського життя технікуму.


Попович Сергій 
вирізняється серед інших своєю доброзичливістю і врівноваженістю. Цей студент добре знається на техніці, захоплюється спортом та сучасною музикою. Уміло організовує дозвілля студентів рідної групи механіків!Цуканов Сергій 
- особистість всебічно розвинена: володіє музичним талантом, гарно грає в шахи, володіє знаннями з усіх предметів. Він завжди готовий прийти на допомогу своїм одногрупникам.

Регіна Кащенко
Навчаюсь за спеціальністю прикладна екологія, бо з дитинства завжди цікавилась екологією, змінами в природі та її різноманітністю. Залюбки беру участь у різних заходах, активно підтримую своїх друзів на змаганнях. Полюбляю танці та підтримую здоровий спосіб життя. Вважаю, що мені дуже пощастило вступити до нашого технікуму, бо саме тут є справжні друзі і талановиті наставники.


Дмитрий Белоусов
Пришел учиться в химтехникум из-за того, что люблю одну из самых таинственных наук - химию. Еще со школьной поры я увлекался таким родом хулиганства и развлечения как пиротехника, и желание узнать о ней намного больше и привило мне любовь к химии.
Сейчас я с большим удовольствием вкушаю студенческую жизнь и еще немножечко учусь :) Благодаря хорошим педагогам, я имею успехи в таких точных науках: химия, математика, физика и др. Принимал участие в олимпиаде по математике, и еще обязательно буду испытывать свои навыки в других конкурсах и олимпиадах.


Даніїл Блінов
Я дуже люблю навчання та спорт. Навчаючись у технікумі, займаюсь легкою атлетикою, був чемпіоном Донецької області. Їздив на олімпіаду з фізики, виступив не погано. Взагалі цікавлюсь усіма предметами та ще люблю художню літературу.Карина Шелест
Я студентка группы Ф-16-29, меня зовут Карина.
Занимаюсь танцами, люблю выступать на сцене, активно принимаю участие в творческой жизни своего любимого СХМТ.
Ещё с детства меня привлекала работа фармацевта. Так что над выбором учебного заведения я долго не задумывалась, и не чуточку не жалею, что поступила именно сюда.
Хоть я только заканчиваю первый курс, но уже хочу опробовать себя в роли фармацевта.

Ольга Гринік
Я навчаюсь за спеціальністю «Фармація». Обираючи цей факультет я сподівалась на поглиблення своїх знань у сфері фармації. Мої сподівання здійснилися, тепер я тут не тільки отримую знання, а й маю гарних друзів і можу навчатися у досвідчених вчителів. Крім вчителів у технікумі ввічливий персонал. Сподіваюсь, що на протязі трьох курсів я отримаю всі знання, які потрібні мені в моїй майбутній професії.


Мария Зотова
Никогда не думала что стану экологом, а сейчас учусь в химтехникуме на эколога в Е-16-19. Моя жизнь, в основном, связана со спортом и творчеством, занимала призовые месте по баскетболу и волейболу. Мне нравится учиться в этом техникуме. Считаю что профессия эколог очень важна в наше время, ведь всё совершенствует природа.


Ирина Каминская 
Я учусь на технологическом отделении. Еще со школьных лет начала интересоваться химией, и именно поэтому решила поступать в СХМТ. Принимаю активное участие в жизни техникума, выполняю обязанности старосты группы.


Александра Борисова
Будущая профессия - эколог. Считаю,что окружающая нас природа должна становиться чище и красивее, и забота о ней - обязанность каждого гражданина.
Мой девиз: "Хочешь сделать мир лучше - начни с себя."
Я позитивный, компанейский человек, который не выносит скуку и одиночество. Друзей у меня немного, зато каждому доверяю на все 100!
Как творческая личность не пропускаю ни одного мероприятия которые проводятся в моём учебном заведении. Мне по душе атмосфера соперничества и вкус победы.

Анжеліка Фількіна
Я навчаюся у технікумі за спеціальністю  технолог хімічної промисловості. З дитинства дуже полюбляла хімію, вирішила підти навчатися професії, яка має безпосереднє відношення до мого улюбленного предмету. Мені дуже подобається навчатися у технікумі, в якому дуже багато чудових викладачів, до яких я звертаюсь коли я щось не можу зрозуміти.
Я дуже цікавлюсь музикою, полюбляю читати книжки, а ще мені нравляться бадмінтон, баскетбол та інши спортивні ігри.

Ольга Бурдіна
Я навчаюсь на фармацевтичному відділенні. З першого курсу приймаю активну участь у культурному житті технікуму, займаю посаду голови студ. комітету.  Приймаю участь в організації концертів до свят у нашому технікумі, капітан КВН команди «ИЗБРАННЫЕ». Неодноразово була учасницею міських фестивалів таких як «Большая разница по студенчески» та «Студенческая весна», де наша команда займала перші місця. Займаюсь танцями, туризмом та археологією. Намагаюсь вчитись на відмінно, подобаються такі предмети як: Хімія, Фамакологія та Мікробіологія.