1 июня 2019 г.

Екологи на керамічному підприємстві

Екологи освоюють контроль промислових викидів в умовах підприємства, що випускає керамічні вироби (ПАТ "СЗВІ").


Одним з важливих питань охорони навколишнього середовища підприємства є охорона повітряного басейну від забруднень. Основними забруднювачами на СЗВІ є виробництво, механообробка виробів, авто- і залізничний транспорт, з якими ознайомилися студенти групи Е-16-19 на екскурсії під час проведення лабораторної роботи «Аналіз повітря робочої зони на вміст пилу» з НП з приладів дослідження стану навколишнього середовища.
Начальник лабораторії охорони навколишнього середовища СЗВІ Сидоренко Н.Г. показала студентам основні ділянки утворення пилу на виробництві, роботу очисних споруд, показала точки відбору проб на газоходах, продемонструвала основне приладдя та прилади контролю стану повітря.

Дуже пізнавальним було знайомство з паспортом підприємства, паспортами очисного обладнання, документацією дозволу на викиди та скиди виробництва, перспективами СЗВІ. Ця інформація буде дуже корисною під час вивчення студентами спеціальних екологічних дисциплін на IV курсі навчання та під час виконання курсової та дипломної робіт із спеціальності 101 Екологія.

Камнєва В.Б.,
викладач-методист СХМТ