20 ноября 2019 г.

Знайомство студентів спеціальності Екологія з роботою Слов’янської ТЕС

Існує думка: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». І це правда, адже побачене на власні очі справляє на нас більше враження та на довше залишається в пам’яті, ніж те, про що ми просто чули на лекціях. Саме екскурсії дозволяють студентам – майбутнім фахівцям – побачити виробничий процес зсередини.

20 листопада студенти груп Е-16-19 та Е-17-19 відвідали Слов’янську ТЕС — теплову електростанцію ПАТ «Донбасенерго», яка знаходиться на правому березі р. Сіверський Донець. Під час екскурсії вони ознайомилися з потужністю станції, принципом роботи турбін, вимогами до палива, з проблемами різних видів добування енергії, «зелених» джерел енергії тощо.
Про це, а також можливість проходження практики на станції, майбутнє працевлаштування та перспективи роботи ТЕС повідомив провідний інженер Колодій Андрій Петрович. З роботою хімічного цеху, водопідготовкою знесоленої води ознайомила майбутніх екологів провідний інженер хімічного цеху Діброва Ірина Олександрівна, до речі, випускниця нашого технікуму. Студенти також усвідомили важливість дотримання вимог безпеки в умовах виробництва, що має багато небезпечних факторів.


Екскурсія сучасними підприємствами, лідерами своєї галузі в Україні– це корисний досвід для студентів, які вирішили здобувати робітничі професії, професію техніка-еколога тощо. 

PS До відома - якщо ж зайшла мова про "день ґудзика" - http://www.cxmt.org/2019/11/blog-post_24.html, то вчора був Міжнародний день чоловіків! 😏