6 февраля 2020 г.

Екологія виробництва на підприємствах Слов'янська

Національною доктриною розвитку освіти України передбачено інтеграцію освіти, науки і виробництва як передумову забезпечення якісної освіти в нашій країні. Всі установи та підприємства зацікавлені в кваліфікованих, досвідчених і надійних співробітниках. Найефективніший підхід – бути активним роботодавцем, тобто виховувати власні кадри у співпраці з закладами вищої освіти. Прикладом є співпраця робітників заводу високовольтних ізоляторів та студентів й керівництва нашого технікуму.

5 лютого робітники ТОВ «ВО СЗВІ» провели для студентів технікуму групи Е-17-19 презентацію свого підприємства. У доступній формі заступник директора з персоналу Вакушина Наталія Вікторівна розповіла про історію підприємства, його досягнення та плани розвитку, сприятливий для навчання, роботи, відпочинку мікроклімат у колективі та запросила студентів влитися до лав робітників заводу після закінчення навчання у технікумі.


Після презентації була проведена екскурсія по лабораторії охорони навколишнього середовища начальником лабораторії Сидоренко Наталією Григоріївною. На високому професійному рівні студентам була представлена інформація про діяльність екологічної лабораторії, її оснащення, було продемонстровано роботу обладнання з визначення забруднення повітря, очисних споруд у цеху №2.
Викладач технікуму Камнєва В.Б.