Студенты

Одни из лучших (далеко не все) студенты техникума. Они успешны как в учёбе, так и в общественной жизни техникума. Пишут коротко о себе сами.

Кануннікова Софія

Я студентка фармацевтичного відділення технікуму. За шкільні роки полюбляла хімію, дізнаватися постійно щось нове. Саме цьому поступила у СХМТ. Чудові викладачі допомагають, що сприяє ще більшому прагненні у навчанні. У технікумі я приймаю активну участь у різних заходах, займаю посаду старости групи. У вільний час займаюся спортом, полюбляю читати книжки.
Егор Трашутин

Я навчаюсь на 2-му курсі, спеціальність виробництво неорганічних речовин. З дитинства почав цікавитися хімією. виступав у шкільних олімпіадах з хімії.
У технікумі приймаю активну участь у підготовці культурних заходів, а також участь у фестивалях у місті Слов'янськ. Полюбляю баскетбол, слухати музику або читати. Отже, можу з гордістю сказати, що Слов`янський хіміко-механічний технікум для мене щось більше ніж просто навчальний заклад, це частинка мене самого.
Алина Казбан

Приняла участие в олимпиаде по химии, которая проводилась между студентами техникумов. Со школьного курса я интересовалась этим предметом, поэтому и поступила в химико-механический техникум. В техникуме химию ведет Шульга О.К, которая и подготовила меня к олимпиаде. Если будет такая возможность попробовать свои силы снова, то я с радостью соглашусь на участие.
Аліна Рева

Приймаю активну участь у різних заходах і спортивних змаганнях технікуму. З дитинства займаюся різними видами спорту, в школі брала участь в олімпіадах. До вступу у технікум, танцювала у зразковому ансамблі "Забава". Займаюсь вокалом.


Попович Сергій 

вирізняється серед інших своєю доброзичливістю і врівноваженістю. Цей студент добре знається на техніці, захоплюється спортом та сучасною музикою. Уміло організовує дозвілля студентів рідної групи механіків!Цуканов Сергій

- особистість всебічно розвинена: володіє музичним талантом, гарно грає в шахи, володіє знаннями з усіх предметів. Він завжди готовий прийти на допомогу своїм одногрупникам.

Регіна Кащенко

Навчаюсь за спеціальністю прикладна екологія, бо з дитинства завжди цікавилась екологією, змінами в природі та її різноманітністю. Залюбки беру участь у різних заходах, активно підтримую своїх друзів на змаганнях. Полюбляю танці та підтримую здоровий спосіб життя. Вважаю, що мені дуже пощастило вступити до нашого технікуму, бо саме тут є справжні друзі і талановиті наставники.


Дмитрий Белоусов

Пришел учиться в химтехникум из-за того, что люблю одну из самых таинственных наук - химию. Еще со школьной поры я увлекался таким родом хулиганства и развлечения как пиротехника, и желание узнать о ней намного больше и привило мне любовь к химии.
Сейчас я с большим удовольствием вкушаю студенческую жизнь и еще немножечко учусь :) Благодаря хорошим педагогам, я имею успехи в таких точных науках: химия, математика, физика и др. Принимал участие в олимпиаде по математике, и еще обязательно буду испытывать свои навыки в других конкурсах и олимпиадах.


Даніїл Блінов

Я дуже люблю навчання та спорт. Навчаючись у технікумі, займаюсь легкою атлетикою, був чемпіоном Донецької області. Їздив на олімпіаду з фізики, виступив не погано. Взагалі цікавлюсь усіма предметами та ще люблю художню літературу.


Карина Шелест 

Я студентка группы Ф-16-29, меня зовут Карина.
Занимаюсь танцами, люблю выступать на сцене, активно принимаю участие в творческой жизни своего любимого СХМТ.
Ещё с детства меня привлекала работа фармацевта. Так что над выбором учебного заведения я долго не задумывалась, и не чуточку не жалею, что поступила именно сюда.
Хоть я только заканчиваю первый курс, но уже хочу опробовать себя в роли фармацевта.

Ольга Гринік

Я навчаюсь за спеціальністю «Фармація». Обираючи цей факультет я сподівалась на поглиблення своїх знань у сфері фармації. Мої сподівання здійснилися, тепер я тут не тільки отримую знання, а й маю гарних друзів і можу навчатися у досвідчених вчителів. Крім вчителів у технікумі ввічливий персонал. Сподіваюсь, що на протязі трьох курсів я отримаю всі знання, які потрібні мені в моїй майбутній професії.


Мария Зотова

Никогда не думала что стану экологом, а сейчас учусь в химтехникуме на эколога в Е-16-19. Моя жизнь, в основном, связана со спортом и творчеством, занимала призовые месте по баскетболу и волейболу. Мне нравится учиться в этом техникуме. Считаю что профессия эколог очень важна в наше время, ведь всё совершенствует природа.Анжеліка Фількіна

Я навчаюся у технікумі за спеціальністю  технолог хімічної промисловості. З дитинства дуже полюбляла хімію, вирішила підти навчатися професії, яка має безпосереднє відношення до мого улюбленного предмету. Мені дуже подобається навчатися у технікумі, в якому дуже багато чудових викладачів, до яких я звертаюсь коли я щось не можу зрозуміти.
 Клєцков Євген

Я студент групи М-16-19, зараз навчаюсь на 3-му курсі. У групі займаю посаду старости. Улюблений предмет основи філософії. Полюбляю спорт та слухати музику.
 Коцюба Олександр

Я студент групи М 16-19, навчаюсь на 3-му курсі. Улюблений предмет економіка.
Маю хист до ремонту авто транспорту і мені це цікаво.
 Петренко Надія

Я студентка фармацевтичного відділення группи Ф-17-19.
Ще у школі полюбляла такий предмет як хімія, тому вирішила поступити до СХМТ. Мені дуже подобається навчатися у технікумі, в якому дуже багато чудових, відкритих і щирих викладачів, до яких я звертаюсь коли я щось не можу зрозуміти.
Я полюбляю займатися спортом, грати в шахи. Вмію зводити двозначні цифри в 2 ступінь в розумі, а загалом я мила та доброзичлива дівчина.
 Кучеренко Владислава

Я студентка групи Ф-17-19, навчаюся на  фармацевтичному відділенні. У школі дуже подобалася хімія, тому і обрала цю професію. Полюбляю дізнаватися про щось нове. У майбутньому хочу стати гарним спеціалістом.
Бондаренко Елизавета

Я студентка химико-механического техникума фармацевтического отделения. Еще в школе любила химию и поэтому решила связать свою жизнь с медициной. Я люблю слушать музыку, танцевать и путешествовать. Всегда открыта для всех и люблю узнавать что-то новое.
Подлесная Дарья

Я студентка группы Ф-17-29. С детства хотела связать свою профессию с медициной, поэтому я тут учусь.
В жизни техникума занимаю активную позицию, склонна к занятию творчеством. Люблю волейбол и музыку.
За время обучения в техникуме узнала много нового и интересного. В СХМТ скучать не приходиться☺
Нескоромный Роман

Я, Нескоромний Роман Олександрович, студент СХМТ групи Ф-17-29. Я вирішив обрати професію фармацевта, тому що мені дуже сподобалась їх сфера праці. Моє улюблене хобі - читати книжки, в основному новели і ранобе японського, китайського або корейського походження. Мені дуже подобається навчатися в СХМТ, я дуже радий що навчаюсь тут.
Борисова Мария

Я студентка фармацевтического отделения СХМТ. Я поступила на эту специальность, так как с детства хотела связать свою жизнь с медициной. Принимаю активное участие в жизни техникума. В свободное время читаю книги и пишу стихи. Люблю готовить и петь.
Калмиков Максим

Я, студент 4 курсу, навчаюся на спеціальності Прикладна екологія. Вирішив поступити в СХМТ тому, що завжди полюбляв природні науки, і ще мене турбувала екологія нашої батьківщини.
Намагаюсь приймати участь в активному житті технікуму.
Філіцький Максим

Я студент групи М-17-19. У своїй групі займаю посаду старости. Полюбляю слухати музику і проводити свій вільний час з друзями.
Кислица Юлія

Я студентка групи М-17-19, зараз навчаюсь на 2 курсі. Маю хист до малювання. Мені дуже подобається навчатися у технікумі, добрі викладачі, завжди допоможуть та підскажуть якщо щось не зрозуміешь.
 Рубан Яна

Я навчаюсь за спеціальністю технолог хімічної промисловості.
Ніколи не думала, що стану хіміком-технологом.
Мені подобається навчатися в цьому технікуми.
Я вважаю, що отримаю всі знання які потрібні для цієї професії.
 Шуваєва Варвара

Я студентка третього курсу спеціальності виробництво неорганічних речовин. Полюбляю дізнаватися про щось нове, тому вибрала цю професію. Дуже сподобалась мені аналітична хімія та титрування.
Головко Софія

Я студентка групи Т-16-19. Мені подобається навчатися за моєю спеціальністю, а саме виробництво неорганічних речовин. В цьому технікумі я знайшла багато друзів і найкращих викладачів, завдяки їм я багато чого дізналася, за що я дуже вдячна.
Марченко Ігор

Я студент СХМТ, навчаюсь за спеціальністю "екологія". Поступив у технікум, бо хочу знайти своє покликання та відкрити у собі таланти. Вчусь добре, приймаю активну участь у житті технікуму. Захоплююсь медициною і мистецтвом. Технікум сформував мій світ по новому, я знайшов нових друзів і навчився багатьом новим речам, які знадобляться мені у житті.
Мартіянов Володимир

Я вступив до технікуму в минулому році, вчуся на непогані оцінки, нічим особливо не захоплююся. Предмети мені не здаються занадто важкими, щоб отримувати оцінки вище середнього, тому навчання проходить майже без проблем. Про себе до ладу нічого сказати, крім того, що я ношу окуляри.
Рудь Дарья

Учусь в лучшей группе Е-17-19, специальность Экология. Считаю себя ответственной, активной, целеустремленной и решительной девушкой. Умею выслушать и помочь в любой ситуации, могу принимать сложные решения, стараюсь не откладывать то, что могу сделать сейчас. Развиваюсь в разных направлениях и всегда иду до конца.
Карабет Наталья

Студентка группы Т-17-19. Пожизненно активный человек. Занимаюсь профессиональной съемкой кино, люблю танцевать. В дальнейшем планирую связать жизнь с кинематографией (химию не очень сильно люблю, нравятся лишь опыты).


Покотилова Ольга

Студентка группы Т-17-19. Принимаю активное участие в жизни техникума. Всегда принимаю необъяснимые для себя решения. Не хотела связывать свою жизнь с химией, но учусь на технолога неорганических веществ.
Шабанова Екатерина

Я учусь в СХМТ на фармацевтическом отделении. В школе мне нравилась химия, поэтому я решила связать свою жизнь с фармацией. Я принимаю активное участие в жизни техникума. Люблю играть в баскетбол, читать книги и слушать музыку. Коммуникабельна и открыта для всех.
Пукаляк Елизавета

Я студентка группы Ф-17-19 специальности Фармация.
Выбрала профессию провизора, потому что с детства люблю химию и все связанное с ней. Стараюсь активно принимать участие в жизни техникума. За время учебы я нашла много хороших друзей и познакомилась с прекрасными преподавателями, которые каждый день открывают мне новые знания.
Карпенко Аліса

Навчаюсь у групі Е-15-19. Намагаюсь приймати активну участь у житті технікуму.
Полюбляю слухати музику та писати вірші.
Взагалі не бажала пов'язувати своє життя з екологією, але так склалися обставини.
Зараз я на IV курсі і зовсім не жалкую, що потрапила у цей навчальний заклад.